ZAKÁZKOVÁ VÝROBA MAGICKÝCH ZRCADEL

Jedinečné pomůcky pro magickou a rituální praxi.

Limitované edice zrcadel s magickým certifikátem.

Originální hermetická tradice zemí koruny české
(1596 – 2015)

  • Hermeticko-alchymistická akademie Rudolfa II. (1596)
  • Svobodná škola věd hermetických Otakar Griese (1905)
  • Universalia, společnost českých hermetiků (1927 - 1993)
  • Horev Klub, hermetická společnost (1937 - 2015)
  • Michal Jan Stránský, výrobce a pokračovatel tradiční výroby (2015)

Příprava surovin

K výrobě zrcadel jsou pečlivě připravovány a vybírány různé suroviny, které se pak magicky a rituálně zpracovávají ve vhodný, astrologicky určený, čas: magické byliny (více jak 20 druhů), drahokamy (více jak 10 druhů), polodrahokamy, spagyrické esence, kvintesence z kovů, rostlin a minerálů.

Výroba

Samotný proces výroby zahrnuje rituální očistu surovin i výrobce. Volbu vhodné astrologické konstelace a umístění vrstev na skleněnou plochu.

Finalizace

Finální zrcadla se liší způsobem výroby, složením zrcadla, jeho velikostí a svojí magickou sílou.
K dispozici jsou 3 řady / kategorie magických zrcadel.

3 řady zrcadel

ZRCADLO PRO ADEPTY

Magické zrcadlo pro Adepty v sobě obsahuje jedinečnou směs síl magických bylin, stromů a minerálů. Dle starobylého a tajného tradičního receptu je zde například královna magických bylin mandragora, verbena, blín, rulík, magnetit, turmalín a jiné materie.

Toto exkluzivní a jedinečné magické zrcadlo je určené pro všechny začínající adepty magických nauk. Má v sobě celkem více jak dvacet Rosekruciánských magických bylin, rituálně mnou zpracovaných a za potřebných astrologických konstelací sesbíraných.

Díky tomuto tajnému okultnímu receptu a dlouhodobé rituální alchymisticko-magické technologii výroby splňuje zrcadlo nároky pro univerzální magickou praxi, divinaci (věštění) a různorodou paletu čarodějnických praktik. Pro věšteckou magii a magii zvědnou je magické zrcadlo nejlepší volbou, křišťálová koule se tomuto zrcadlu nemůže nikdy vyrovnat.

Zrcadlo jsem vyrobil rituální magickou praxí. Na základě studia tajné hermetické tradice a zasvěcení. Mám více jak desetiletou zkušeností v oboru výroby magických zrcadel a jejich použití v praxi. Pořádám také přednášky a praktické semináře s magickými zrcadly. A připravuji o tomto neobyčejném tématu a tajné magické praxi knihu.

Zrcadlo pro Adepty umožňuje majiteli základní magické a divinační- věštecké praktiky. Komunikace s bytostmi čtyř živlů a andělskými silami obou polarit. Více naleznete v učení Františka Bardona v knize „Praxe magické evokace“ a „Brána k opravdovému zasvěcení.

Magická bezová hůlka tvoří se zrcadlem pro Adepty praktický magický set.

Zrcadlo je opatřeno výrobním horoskopem a certifikátem magické síly a výrobní značkou. Výroba na zakázku.

ZRCADLO PRO MISTRY

Toto exkluzivní a tajuplné MISTROVSKÉ MAGICKÉ ZRCADLO BRATŘÍ R+C je „malým pokladem“ zasvěcenců a praktiků. Je určené pro všechny mistry magických nauk . Má v sobě celkem více jak dvacet posvátných Rosenkruciánských magických bylin, rituálně mnou zpracovaných a za potřebných astrologických konstelací sesbíraných. Odlišnost MISTROVSKÉHO MAGICKÉHO ZRCADLA BRATŘÍ R+C od ZRCADLA ADEPTŮ je zásadní, mistrovské zrcadlo obsahuje navíc „oživené“ byliny, kovy a drahokamy zpracované spagyrickým a magicko-alchymistickým uměním.

Tedy výroba vyžaduje nejen umění „malé Alchymie rostlin“ ale i znalost a schopnost „velkého umění Achymie kovů a drahokamů“.

Oživené nebeské síly kovů a bylin a drahokamů se dynamizují a vtělují uměním do alchymistických Esencí, Kvintesencí a tajných Arkán náročnou a dlouhodobou rituální alchymisticko-magickou technologii výroby. Tímto složením a výrobou zaručena maximální možná kvalita magické síly a schopnosti zrcadla v praxi.

Jak to vyžaduje tajuplný okultní recept z rukopisu Bratrstva R+C a náročná a dlouhodobá rituální alchymisticko-magická technologie výroby.

Mám více jak desetiletou zkušeností v oboru výroby magických zrcadel a jejich použití. Na základě studia tajné hermetické tradice a zasvěcení. Pořádám také přednášky a praktické semináře s magickými zrcadly. A připravuji o tomto neobyčejném tématu a tajné magické praxi knihu.

Zrcadlo umožňuje univerzální magickou praxi, divinaci (věštění) a různorodou paletu čarodějnických praktik. Pro věšteckou magii a magii zvědnou je magické zrcadlo nejlepší volbou, křišťálová koule se tomuto zrcadlu nemůže nikdy vyrovnat. Neboť neobsahuje „život“ všech sedmi planetárních sfér a jejich síly.

Umí také vyšší magické praktiky, jako rušení kletby, magická očista a úprava prostoru, čarování pro lásku a peníze, ale i divinační-věšteckou a magickou praxi. Magii spojenou s komunikací bytostmi čtyř živlů a andělskými silami obou polarit. Sedmi planetárními Archanděly a jejich sluhy. Více naleznete v učení Františka Bardona v knize „Praxe magické evokace“ a „Brána k opravdovému zasvěcení“.

Magická Mistrovská Hůlka Bratří R+C tvoří s Magickým Mistrovským Zrcadlem Bratří R+C praktický hermetický a vyhledávaný pár.

Zrcadlo je možné také individuálně na zakázku vyladit a dorovnat pro budoucího majitele.

Zrcadlo je opatřeno výrobním horoskopem a certifikátem magické síly a výrobní značkou. Výroba na zakázku.

PTAHOVO OKO

EXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ EDICE

Velké Zrcadlo Sedmi Planetárních sfér zvané „Ptahovo Oko“ v sobě obsahuje božské materie, sedmi planetárních sfér spolu s jejich andělskými a démonskýmii silami. A silou osmé sféry stálic.

Je legendárním magicko-theurgickým předmětem, jenž, vlastnil každý „známý“ i „Neznámý mistr“ a znalec věd magických – hermetických. Tento typ luxusních a vzácných zrcadel byl tajeným „klenotem“ společné rituální praxe tajných magických řádů a bratrstev, jako jsou: Bratři Růžového a zlatého Kříze (R+C), Zednáři, Ilumináti, Martinisté a jiné tajné magické společenství obřadné rituální praxe.

Jeho výrobní postup je úzkostlivě tajen a střežen, předávám od úst k uchu zasvěcených. Vyžaduje nejen zvládnutí umění „malé Alchymie rostlin“ ale i znalost a schopnost „velkého umění Alchymie kovů a drahokamů“.

Oživené nebeské síly kovů a bylin a drahokamů se dynamizují a vtělují uměním do alchymistických Esencí, Kvintesencí a tajných Arkán náročnou a dlouhodobou rituální alchymisticko-magickou technologii výroby. A obsahuje i drahokamy jako jsou: Diamanty, safíry, rubíny, smaragdy, turmalíny.

Tímto složením a výrobou zaručena maximální možná kvalita magické síly „Prahova Oka“ v praxi.

Velké Zrcadlo Sedmi Panetárních Sfér umožňuje majiteli snadnou syntézou a praxi všech magicko- theurgických prací. Zrcadlo je úžasným léčebným předmětem. Je snem každého praktika magického, alchymistického a theurgického umění.

Spolu s Magickou Holí Velkého Díla Bratrstva R+C tvoří praktický set „Velkého Díla Magie“.

Historicky tento typ zrcadla vlastnily např.: Rudolf II, Paracelsus, Agrippa von Net., John Dee, Elifas Lévi, Papus, P. Sédir, Paschal B. Randolph, A.Crowlii, P.Lasenic, J.Kefer, O.Grise, F. Bardon,

Zrcadlo je opatřeno výrobním horoskopem a certifikátem magické síly a výrobní značkou. Lze ho vyrobit za určitých podmínek.

Přednášky a praktické semináře o magii

Pořádám přednášky a praktické semináře o magii.

Jedním z témat je i téma magických zrcadel.
Obsahem je bližší seznámení s tímto velmi zajímavých tématem a praktické informace k praxi s magickým zrcadly.