Výroba magických holí

Výroba na míru

Je možné vyrobit magickou hůl na přání zákazníka pro případný typ praxe.

Pro magii živlů, universální hůlku, nebo pro jednotlivý živel (oheň, vodu, vzduch a zemi) dále pro planetární sféry jednotlivě nebo universální planetární hůlku.

Také je možné vyrobit léčitelskou hůlku nebo hůlku pro milostná kouzla.

Hůl je možno vyladit přímo pro potřeby klienta.

Příprava surovin

K výrobě holí jsou pečlivě připravovány a vybírány různé suroviny, které se pak magicky a rituálně zpracovávají ve vhodný, astrologicky určený, čas: magické byliny, drahokamy, polodrahokamy, spagyrické esence, kvintesence z kovů, rostlin a minerálů.

Minerály před drcením

Pálení magických bylin

TŘI TŘÍDY MAGICKÝCH HOLÍ

Podle účelu a zadání zákazníka nabízím možnost 3 tříd magických holí

1. PRO ADEPTY
MAGICKÁ BEZOVÁ HŮLKA

Bezová magická hůl, je základní standard pro všechny magické práce. Známá je všem nejen díky legendární magické sérii filmů o „Harry Potterovi“.

Je rituálně mnou vyrobena za správných astrologických konstelací ze dřeva „Bájného Magického Bezu“ ve kterém žije Gnóm ( živlová bytost zemského elementu). Na základě tajného okultního postupu a dlouhodobé rituální magické technologii výroby splňuje „Magická Bezová Hůlka“ nároky pro univerzální magickou praxi.

Opatřena je náplní ze složitého fluidického kondenzátoru obsahující jedinečnou směs síl magických bylin, stromů a minerálů dle tajného řádového receptu je zde například královna magických bylin mandragora, verbena, blín, rulík, tabák, magnetit a jiné materie. A magickým „oživujícím šémem“.

Skladba bylin je určena daným typem praxe magické hole.

Mám více jak patnáctiletou zkušeností v oboru výroby magických holí a jejich použití. Na základě studia tajné hermetické tradice a zasvěcení.

Pořádám také přednášky a praktické semináře o magii.

Používá se k: Magii obrany, ochrany a vůle, ovládání a evokaci bytostí čtyř živlů („zaklínání čtyř“) a různorodou paletu čarodějnických magických praktik jako jsou rušení kletby, magická očista a úprava prostoru, čarování pro lásku a peníze. Více naleznete v učení Františka Bardona v knize „Praxe magické evokace“ a „Brána k opravdovému zasvěcení“.

Magické Zrcadlo pro Adepty tvoří s Magickou Bezovou Hůlkou praktický čarodějnický set.

Hůl je opatřena výrobním horoskopem a certifikátem magické síly. Výroba na zakázku.

2. PRO MISTRY
MAGICKÁ MISTROVSKÁ HŮLKA

Mistrovská magická hůl, je luxusní praktický kus pro všechny magické práce. Známá je všem nejen díky legendární magické sérii filmů o „Harry Potterovi“.

Je rituálně mnou vyrobena za správných astrologických konstelací z kovu zasvěcený Venuši. Na základě tajného okultního postupu a dlouhodobé rituální magické technologii výroby splňuje „Magická Mistrovská Hůlka“ nároky pro univerzální magickou praxi.

Opatřena je náplní ze složitého fluidického kondenzátoru obsahující jedinečnou směs síl magických bylin, stromů a minerálů dle tajného řádového receptu je zde například královna magických bylin mandragora, verbena, blín, rulík, tabák, magnetit, křišťál a jiné drahokamy a polodrahokamy. A magickým „oživujícím šémem“.

Skladba bylin a drahokamů je určena daným typem praxe magické hole.

Mám více jak patnáctiletou zkušeností v oboru výroby magických holí a jejich použití. Na základě studia tajné hermetické tradice a zasvěcení.

Pořádám také přednášky a praktické semináře o magii.

Používá se také k léčitelské praxi.  Magii obrany, ochrany a vůle, ovládání a evokaci bytostí čtyř živlů („zaklínání čtyř“) a různorodou paletu čarodějnických magických praktik jako jsou rušení kletby, magická očista a úprava prostoru, čarování pro lásku a peníze. Více naleznete v učení Františka Bardona v knize „Praxe magické evokace“ a „Brána k opravdovému zasvěcení“.

Magické Mistrovské Zrcadlo Bratří R+C tvoří s Magickou Mistrovskou Hůlkou praktický hermetický a čarodějnický set.

Hůl je opatřena výrobním horoskopem a certifikátem magické síly. Výroba na zakázku.

3. MAGICKÁ HŮLKA VELKÉHO DÍLA BRATRSTVA R+C - LIMITOVANÁ EDICE

„To nejlepší co si lze představit a o čem lze snít.“

Tato Hůl Velkého Díla Bratrstva R+C, je legendární předmět pro všechny magické, alchymické, theurgické práce.

Rozdíl oproti „Magické Mistrovské Hůlce“ je zásadní „Hůl Velkého Díla Bratrstva R+C“ obsahuje navíc „oživené“ byliny, kovy a drahokamy zpracované spagyrickým a magicko-alchymistickým uměním. Božské materie umožňují evokaci sedmi planetárních sfér spolu s jejich andělskými a démonskýmii silami. A silou osmé sféry stálic a ducha země.

Výroba takového magického předmětu vyžaduje nejen zvládnutí umění „malé Alchymie rostlin“ ale i znalost a schopnost „velkého umění Alchymie kovů a drahokamů“.

Oživené nebeské síly kovů a bylin a drahokamů se dynamizují a vtělují uměním do alchymistických Esencí, Kvintesencí a tajných Arkán náročnou a dlouhodobou rituální alchymisticko-magickou technologii výroby. Tímto složením a výrobou zaručena maximální možná kvalita magické síly a schopnosti hole v praxi.

Jak to vyžaduje tajuplný okultní recept z rukopisu Bratrstva R+C a náročná a dlouhodobá rituální alchymisticko-magická technologie výroby. Je rituálně mnou vyrobena za správných astrologických konstelací z kovu zasvěcený planetě Venuši s magickým „oživujícím šémem“.

Mám více jak patnáctiletou zkušeností v oboru výroby magických holí a jejich použití. Na základě studia tajné hermetické tradice a zasvěcení.

Pořádám také přednášky a praktické semináře o magii.

Používá se také k léčitelské praxi. Evokaci sedmi Archandělských sil. Magii obrany, ochrany a vůle, ovládání čtyř živlů („zaklínání čtyř“) a různorodou paletu čarodějnických magických praktik jako jsou rušení kletby, magická očista a úprava prostoru, čarování pro lásku a peníze.  Více naleznete v učení Františka Bardona v knize „Praxe magické evokace“ a „Brána k opravdovému zasvěcení“.

Magické Mistrovské Zrcadlo Bratří R+C tvoří s Magickou Mistrovskou Hůlkou Bratří R+C praktický hermetický a vyhledávaný pár.

Hůl je opatřena výrobním horoskopem a certifikátem magické síly. Výroba na zakázku.

Přednášky a praktické semináře o magii

Pořádám přednášky a praktické semináře o magii.

Jedním z témat je i téma magických holí.
Obsahem je bližší seznámení s tímto tématem a praktické informace k praxi s magickou holí.